Przejdź do treści

Wybieram MaxCalc

Wapno organiczno-mineralne z aktywnym hydratem wapnia

ODKWASZA

UŻYŹNIA

ODŻYWIA

Zamówienie MaxCalc

OGÓLNE WARUNKI REALIZACJI I DOSTAWY

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa organiczno-mineralnego środka poprawy gleby MaxCalc zamówionego przez Zamawiającego w ilości i cenach w zamówieniu.

2. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest przesłanie oficjalnego zamówienia oraz podanie prawdziwych, wymaganych danych Klienta na zamówieniu.

3. Zamówienia przyjmowane za pośrednictwem formularza on-line Serwisu ph7 są realizowane przez producenta MaxCalc Sp. z o. o. z siedzibą 46-040 Antoniów ul. Ozimska 11, NIP: 512-359-835. 

4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16:00, w soboty, niedziele oraz w dni ustawowo wolne od pracy, będą rozpatrywane w kolejnym dniu roboczym. Zamówienie uważa się przyjęte do realizacji z chwilą jego potwierdzenia.

5. Dostawa produktu odbywa się w sposób wybrany przez Klienta w zamówieniu. Klient jest zobligowany do podania na formularzu zamówienia adresu e-mail lub telefonu celem  umożliwienia potwierdzenia zamówienia. Tylko potwierdzone zamówienia będą realizowane.

6. Klient w potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji otrzymuje  informacje o terminie dostawy i warunkach płatności. Przy dostawie otrzymuje wydrukowaną fakturę wystawiona przez producenta MaxCalc Sp. z o.o.

7. Serwis ph7 nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie produktów lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta,  opóźnieniem w dostawie produktu od producenta lub innymi przeszkodami nieleżącymi po stronie Serwisu.

8. Dane osobowe w zakresie imienia, nazwiska, adresu, numerów identyfikacyjnych, adresu e-mail, a także numeru telefonu kontaktowego, będą wykorzystywane w celu realizacji składanych przez Klienta Zamówień.

9. Dane osobowe w zakresie adresu e-mail, po uprzednim wyrażeniu zgody przez osobę, której dotyczą, mogą być wykorzystywane w celu informacji handlowych drogą elektroniczną.

10. Dane osobowe w zakresie imienia, nazwiska, numeru Zamówienia, adresu, adresu e-mail, oraz numeru telefonu kontaktowego będą udostępniane podmiotom zewnętrznym ( producent MaxCalc, firmy kurierskie ) celem realizacji Zamówienia.

11. Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także prawo do ich przenoszenia.

 
Zadzwoń do nas, kiedy będziesz miał pytania, a my chętnie pomożemy.

506 954 000
796 981 408

napisz na e-mail

506 954 000

796 981 408

34 353 10 70

Zadzwoń do nas 24/7
Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Biuro Sprzedaży MaxCalc

Gentian Urszula Jóźwiak
ul. Piaskowa 31
42-700 Lubliniec
NIP 5751358621
Pon. – Pt. od 9.00 do 16.00